Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/a/5a5590e7-70be-4fd6-81da-7cecd2e049fd/stelaklusova.sk/web/wp-config.php on line 76

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/5/a/5a5590e7-70be-4fd6-81da-7cecd2e049fd/stelaklusova.sk/web/wp-config.php on line 77
čchi-kung

Stela Klusová                                      "ŽITE  S  ENERGIOU"   

                                                                                                               - Učím sa od najlepších vo svete -

čchi-kung
Seknutie v krížoch
čchi-kung

Pravidelné cvičenia:

24. 5. 2023 - streda - 7:30-9:30

(v priestoroch - Zátišie 10 - budova KVT)

 

image medicine

Čchi-kung čung jüan

Čchi-kung je jednoduchá veda o živote.

Je to metóda, ktorú sa ľudia ľahko učia, pomáha veľmi jednoduchým spôsobom zvýšiť množstvo vlastnej energie, a tým zlepšiť svoje zdravie. Je použiteľná pre kohokoľvek v každodennom živote.

Prispieva k telesnej zdatnosti, utuženiu ducha ako aj k hlbšiemu poznaniu okolitého sveta. Toto umenie ozdravenia a autoregulácie, ktoré nám pomáha eliminovať choroby, získava stále väčšiu popularitu.

Tento systém (čung jüan čchi-kung) sa považuje za vyššiu úroveň čchi-kungu, zahŕňa v sebe znalosti, ktoré umožňujú široký rozvoj schopností. Aj ked je tento systém založený na energetických dráhach, bioaktívnych bodoch, energii jin a jang..., je prispôsobený európskemu štýlu.  Je dobré naučiť sa systém, ktorý je už vyskúšaný a prispieva k rozvoju človeka. Od roku 1991 je tento systém predstavovaný v rôznych krajinách a je určený širokému okruhu ľudí. Jeho zakladateľom a hlavným majstrom je profesor Xu Mingtang.

Stačí navštíviť inštruktora a využiť jedinečnú šancu naučiť sa tomuto umeniu a stať sa majstrom sám sebe. Komplexný zoznam inštruktorov nájdete tu:

http://www.zyq.sk/cung-juan-cchi-kung/instruktori-skoly-zyq

Ja sama sa tomuto systému venujem viac ako 10 rokov a od r. 2012 som inštruktorkou 1. Stupňa a od roku 2020 aj 2. Stupňa.  

Cvičeniu čchi-kungu sa venujem každý deň aspoň 2 hodiny, kedže ho okrem neustáleho rozvoja potrebujem k svojej práci. Z mojej doterajšej praxe som zistila, že kombinácia bowenovej techniky a liečebného čchi-kungu skvele zaberá pri problémoch s platničkami, bolestiach chrbta, a predovšetkým pri probléme ako je "seknutie v krížoch".

Cena kurzu 1. Stupňa je 160 €.

Cena kurzu 2. Stupňa je 180 €.

Ak máte záujem posunúť sa vo svojom živote ďalej a chcete hlbšie pochopiť zmysel života zadajte svoj e-mail do kolónky pod týmto textom a pošlem Vám bližšie inštrukcie.